× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

مشاوره راه اندازی کسب و کار

برای راه اندازی کسب و کاری جدید و یا تغییر در کسب و کار فعلی خود به مشاوره با مشاور مالیاتی، مشاور بانکی، مشاور بیمه، مشاور دعاوی کاری، مشاور داوری، مشاورحسابداری و مالی نیاز است زیرا از این طریق با راهنمایی‌های افراد متخصص در این زمینه ها تا حد زیادی می توان آینده ی کسب و کار و سود یا ضرر و زیان احتمالی آن را پیش بینی کرد.

مشاوره راه اندازی کسب و کار

 

بدون آگاهی از قوانین مربوط به کسب و کار خود و بدون استفاده از تکنیک ها ،تجربه ها و مشاوره های افراد کاردان احتمال رسیدن به یک نتیجه مطلوب و یک کسب و کار پردرآمد غیر ممکن به نظر می رسد.

آگاهی یافتن از قوانین و اصول فنی و عرفی کار، تعیین روش داوری به عنوان روش حل و فصل اختلافات ناشی از قرارداد، تنظیم قراردادهای مربوط به کار و ... توسط یک مشاور حقوقی یا وکیل مسلماً آثار مطلوب و حائز اهمیتی در اعتبار و جایگاه کسب و کار مزبور خواهد داشت.

فعالان اقتصادی، کسبه و صنوف و به طور کلی افرادی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارند به آسانی می‌توانند از طریق مشاوره راه اندازی کسب و کار به صورت آنلاین  و  مشاوره حضوری آنی مشاور از تجربیات و تخصص مشاوران مجرب ما بهره مند شوند.

وبا کمک آن‌ها، هزینه ها، سود و درآمد،ضرر و زیان‌های احتمالی، میزان مالیات متعلقه، روش های جبران خسارات و... را پیش‌بینی نموده و راهکارهایی برای جلوگیری از وقوع چنین مشکلاتی را دریافت نمایند.

با توجه به مزیت های فراوانی که مشاوره اینترنتی نسبت به مشاوره های حضوری دارد جهت جلوگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه‌های اضافی و دسترسی آسان و سریع مجرب ترین مشاوران حقوقی توصیه ما مشاوره کسب و کار اینترنتی است با نصب اپلیکیشن آنی مشاور بدون محدودیت زمانی و مکانی برای کاربر در سریعترین زمان ممکن امکان دسترسی به مشاوره حقوقی آنلاین وجود دارد.

در مشاوره کسب و کار اینترنتی آنی مشاور امکان مشاوره به صورت مشاوره نوشتاری و تلفنی و همچنین مشاوره حضوری با رزرو آنلاین وجود دارد.

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاوره آنلاین