آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره ترین وکلای ایران در سریع ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی مشاور تجربه خواهید کرد.

درخواست وکیل

فرم درخواست خدمات درخواست وکیل

انتخاب مدارک

درخواست مجدد کد : {{ countdownService }}

مشاوره، جدا از این خدمات بوده و با این خدمات به شما مشاوره ای ارائه نمیشه

 

در پیچ و خم‌های نظام حقوقی، گاه چالش‌هایی پیش روی افراد قرار می‌گیرد که نیاز به یاری متخصصان این حوزه را ضروری می‌کند. وکیل، به عنوان امین و راهنمای موکل، در کنار او می‌ایستد تا با اتکا به دانش و تجربه خود، مسیر پر پیچ و خم قانون را برای موکل هموار کند و در احقاق حقوق موکل خود به وی یاری رساند. انتخاب وکیل مناسب، اولین قدم در این مسیر است. وکیلی که با تعهد و تخصص خود، حافظ حقوق موکل در مراجع قضایی باشد و با ارائه مشاوره‌های دقیق و دفاع مناسب، چالش‌های حقوقی به وجود آمده را پشت سر گذارد. در این صفحه، ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه اطلاعات جامع در خصوص فرآیند درخواست وکیل، شما را در این انتخاب مهم یاری کنیم. در این بخش، به موضوعاتی همچون زمینه‌های فعالیت و ویژگی های وکلای ما، نحوه تعیین وقت مشاوره، مدارک مورد نیاز برای وکالت، هزینه‌های وکالت و... خواهیم پرداخت.

درخواست وکیل

 
ما بر این باوریم که هر موکلی شایسته برخورداری از خدمات حقوقی باکیفیت و منصفانه است. به همین منظور، همواره در تلاشیم تا با ارائه خدمات مشاوره ای دقیق و وکالت متعهدانه، در مسیر احقاق حقوق موکلین خود گام برداریم.

درخواست وکیل از آنی مشاور = دفاع سرسخت از شما در دادگاه و مراجع قضایی

آنی مشاور مفتخر است که وکلای مجرب و متعهدی را به شما معرفی کند که با ویژگی های زیر در کنار شما خواهند بود تا به احقاق حقوق شما یاری برسانند و شما با جستجوی وکیل در صفحه مشاوران ما می توانید آنها را بیابید.

 • تخصص و تجربه: وکلای ما در تمام زمینه‌های حقوقی، از جمله حقوق مدنی، کیفری، خانواده، ثبتی، تجاری و ... دارای تخصص و تجربه کافی هستند.
 • تعهد و وجدان کاری: تعهد به حفظ حقوق موکل و ارائه خدماتی باکیفیت، سرلوحه کار وکلای ما است.
 • صداقت و رازداری: حفظ اسرار موکل و صداقت در ارائه اطلاعات، از اصول اخلاقی وکیلان ما است.
 • مهارت در متقاعدسازی: وکلای ما با تسلط بر فنون مذاکره و متقاعدسازی، به بهترین نحو از حقوق شما در مراجع قضایی دفاع خواهند کرد.
 • ارتباط موثر: وکلای ما با صبر و حوصله به سوالات و دغدغه‌های شما گوش داده و با زبانی ساده و قابل فهم، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.
 • هزینه‌های منصفانه: ما در تلاشیم تا با ارائه خدمات با کیفیت به قیمتی منصفانه، امکان دسترسی به خدمات حقوقی را برای همه افراد فراهم کنیم.
 
 

 

علاوه بر موارد فوق، ما به شما اطمینان می‌دهیم که:
 • در تمام مراحل پرونده، در کنار شما خواهیم بود و شما را از روند پیشرفت کار  آگاه خواهیم کرد.
 • با ارائه مشاوره‌های دقیق و به موقع، از بروز مشکلات حقوقی پیشگیری خواهیم کرد.
 • در صورت لزوم، از کارشناس و وکیل مجرب در سایر حوزه‌ها نیز برای دفاع از حقوق شما استفاده خواهیم کرد.

 

چطوری کمتر از ۱ دقیقه درخواست وکیل بدم؟

آنی مشاور ساز و کاری را ترتیب داده که با چند کلیک ساده درخواست وکیل بدهید و حداکثر تا ۱ روز کاری به وکیل مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
شما می توانید در صفحه خانه آنی مشاور از طریق فرم درخواست خدمات حقوقی با انتخاب درخواست وکیل در فیلد انتخاب نوع خدمات٬ درخواست وکیل خود را به آنی مشاور ارسال نمایید. همچنین در صورتی که برای درخواست خود مدارکی دارید٬ می توانید با بارگذاری این مدارک هنگام ارسال درخواست به روند دریافت خدمات وکالت سرعت بیشتری ببخشید. آنی مشاور بهترین وکیل مورد نیاز شما را در یک روز کاری به شما معرفی خواهد کرد.
 

برای درخواست وکیل آنلاین به این مدارک نیاز داری

مدارک لازم برای دریافت خدمات وکالت، بسته به نوع و موضوع وکالت، متفاوت خواهد بود. با این حال، به طور کلی، مدارک زیر برای ارائه به وکیل ضروری است:
الف) مدارک هویتی
 • شناسنامه موکل همراه با کارت ملی او
ب) مدارک مربوط به پرونده
 • یک نسخه کپی از کلیه همه برگه ها و اسناد مربوط به پرونده، از جمله دادخواست ها، لایحه ها، نظرات کارشناسی، آرای صادر شده٬ وکالتنامه های مدنی ارائه شده٬ وکالتنامه های قضایی پیشین و ...
 • در صورت وجود، هرگونه مدرک یا سندی که می‌تواند به روند پرونده کمک کند.
نکات مهم:
 • پیش از ارائه مدارک به وکیل، حتما از او در خصوص مدارک مورد نیاز سوال کنید.
 • یک نسخه کپی از تمام مدارک برای خودتان تهیه و نگهداری کنید.
 • مدارک را به صورت مرتب و منظم به وکیل ارائه دهید.
 • در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص مدارک، از وکیل خود سوال کنید.
علاوه بر مدارک فوق، در برخی موارد ممکن است ارائه مدارک دیگری نیز ضروری باشد. به عنوان مثال، در وکالت برای امور ملکی، ارائه سند ملک و سوابق نقل و انتقال آن و در وکالت برای امور مالی، ارائه مدارک مربوط به حساب های بانکی الزامی است.
 

 

کجا درخواست وکیل بدم تا ضرر نکنم؟

در بسیاری از موقعیت‌های حقوقی، حضور وکیل می‌تواند به نفع شما باشد. موارد زیر از جمله مهم‌ترین مواردی هستند که در آنها حضور وکیل می‌تواند ضروری باشد:

 • دعاوی کیفری: اگر به جرمی متهم شده‌اید، فارغ از اینکه جرم جدی باشد یا نه، حتما باید وکیل بگیرید. وکیل می‌تواند از حقوق شما در طول مراحل مختلف دادرسی، از جمله بازجویی، تفهیم اتهام، جلسات دادرسی و ... دفاع کند.

 • دعاوی حقوقی: دعاوی حقوقی طیف وسیعی از اختلافات، از جمله دعاوی مربوط به قراردادها، املاک و مستغلات، چک و اسناد تجاری، اختلافات بین شرکا و مدیران شرکت و ... را شامل می‌شود. در این دعاوی، وکیل می‌تواند به شما در تنظیم و ارائه دادخواست، دفاع در برابر دعاوی مطرح شده علیه شما، مذاکره برای صلح و سازش و در نهایت، پیگیری حقوق شما در دادگاه کمک کند.

 • امور اداری: در برخی از امور اداری، مانند اخذ مجوز، انعقاد قرارداد با اشخاص حقوقی یا پیگیری پرونده‌های مربوط به مالیات و تامین اجتماعی، ممکن است با چالش‌های حقوقی روبرو شوید. در این موارد، وکیل می‌تواند با ارائه مشاوره حقوقی و پیگیری امور به شما کمک کند.

 • معاملات مهم: اگر قصد دارید معامله‌ای مهم، مانند خرید یا فروش ملک، یا عقد قرارداد با شرکتی بزرگ یا داوری و سازش با اشخاص را داشته باشید، حضور وکیل جهت مشاوره در کنار شما می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کند. وکیل می‌تواند متن قرارداد را بررسی کند، شرایط آن را به شما توضیح دهد و در صورت لزوم، برای احقاق حقوق شما در مراجع قانونی اقدام کند.

توجه داشته باشید که حتی اگر اطمینان دارید که حق با شماست، باز هم ممکن است در مواجهه با نظام حقوقی پیچیده، نیاز به کمک وکیل داشته باشید. وکیل با دانش و تجربه خود می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید و از حقوق خود به بهترین نحو دفاع کنید.

 
درخواست وکیل آنی مشاور
 

حق الوکاله و هزینه خدمات درخواست وکیل

پس از توضیحات بالا یادآوری این نکته را لازم می دانیم که وکالت به طور کل در دنیا به عنوان یکی از پرهزینه ترین و گران ترین خدمات حقوقی شناخته می شود. در نتیجه توصیه اکید آنی مشاور بر بهداشت حقوقی و پیشگیری از معضلات حقوقی با دریافت مشاوره حقوقی مناسب پیش از معامله و اقدامات دیگر است.
هزینه وکالت در دعاوی، تابع عوامل مختلفی از جمله نوع و موضوع دعوا، پیچیدگی پرونده، میزان تجربه و تخصص وکیل، محل وقوع دعوا و عرف منطقه‌ای است. به طور مثال هزینه خدمات وکالت در شهر تهران در دعوای ابطال اجراییه چک با هزینه خدمات وکالت در شهر شیراز در دعوای ابطال صورتجلسه هیات مدیره یک شرکت سهامی متفاوت است. با این حال، برای تعیین دستمزد وکیل، دو روش کلی وجود دارد:
1. حق‌الوکاله توافقی:
در این روش، وکیل و موکل با یکدیگر بر سر مبلغ حق‌الوکاله توافق می‌کنند. این توافق باید به صورت کتبی انجام شده و در وکالتنامه قید شود.
2. حق‌الوکاله مطابق تعرفه:
در ایران، کانون وکلای دادگستری و مرکز وکلای قوه قضاییه تعرفه‌هایی را برای حق‌الوکاله وکلای دادگستری و وکیل حقوقی تعیین کرده‌اند. این تعرفه‌ها بر اساس نوع و موضوع دعوا، مراحل رسیدگی و میزان خواسته تعیین شده است.
علاوه بر حق‌الوکاله، ممکن است وکیل هزینه‌های دیگری را نیز از موکل خود مطالبه کند. این هزینه‌ها شامل هزینه‌های ایاب و ذهاب، هزینه کارشناسی، هزینه دفتری و ... می‌شود که متناسب با هر دعوا و هر پرونده این هزینه ها نیز متغیر خواهند بود.

 

پرسش های پرتکرار خدمات درخواست وکیل

بخش سوالات متداول خدمات وکالت آنی مشاور، به منظور پاسخگویی به سوالات رایج و پرتکرار کاربران در زمینه وکالت و امور حقوقی طراحی شده است. در این بخش، به سوالاتی نظیر موارد زیر پاسخ داده می‌شود:
- در چه دعاوی و مواردی باید از وکیل استفاده کرد؟
+ به طور کلی، در هر زمانی که احساس می‌کنید در درک قوانین یا پیچیدگی‌های حقوقی یک موضوع مشکل دارید، یا زمانی که احساس می‌کنید حقوق شما در معرض خطر است، باید به فکر گرفتن وکیل باشید.
- چگونه می‌توان وکیل پیدا کرد؟
+ در صفحه خانه آنی مشاور از طریق فرم درخواست خدمات حقوقی با انتخاب درخواست وکیل آنلاین در فیلد انتخاب نوع خدمات٬ و همچنین با تماس با شماره تلفن های آنی مشاور
 
- هزینه وکالت چقدر است؟
+ هزینه وکالت به عوامل مختلفی از جمله نوع و موضوع پرونده و پیچیدگی آن٬ میزان تجربه و تخصص وکیل، محل دادگاه رسیدگی کننده به دعوا٬ میزان مالیاتی که به وکیل تعلق می گیرد٬ عرف هر منطقه و همچنین تعرفه در نظر گرفته شده برای وکلا بستگی دارد.
 
- آیا می‌توان به صورت آنلاین وکیل گرفت؟
+ آنی مشاور ساز و کاری را ترتیب داده که کاربران به سادگی و با چند کلیک می توانند بهترین وکیل مورد نیاز خود را پیدا کنند.
 
- آیا وکلا ضمانت موفقیت در پرونده را می‌دهند؟
+ خیر. وکلا طبق قانون مجاز به تضمین نتیجه پرونده و یا تعهد به احقاق حق موکل به طور مطلق نیستند.

 

نظرات (0)

فرم نظر

طراحی و توسعه : ره وب