آنی مشاور

مشاوره با مشاوران با تجربه و خبره

مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌ مشاور تجربه خواهید کرد.

درباره آنی مشاور

قوانین و مقررات سایت

قوانین آنی مشاور

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و سرویس‌های “آنی مشاور”

کاربر گرامی: لطفاً موارد زیر را برای استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی www.animoshaver.ir به دقت مطالعه و ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به تارنما و سامانه www.animoshaver.ir استفاده از پروفایل و میزکار شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری “آنی مشاور” و سایر خدمات ارائه شده توسط  “آنی مشاور” به معنای آگاه بودن کاربر و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات “آنی مشاور”از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین  “آنی مشاور” از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های پیشین شناخته می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “آنی مشاور” برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‎کننده و دیگر مقررات جاری در جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

اگر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های www.animoshaver.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه ، منتشر و به‎روز‎رسانی می‎شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از تارنما و سامانه و برنامه‎های "آنی‎ مشاور" به معنی پذیرش و آگاهی از هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‎ نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه  www.animoshaver.ir اقدام کند.

همچنین از آنجا که  “آنی مشاور” یک تارنما و سامانه ارائه خدمات و مشاوره آنلاین است برابر قانون تجارت الکترونیک ایران ، مشتری یا مصرف‎ کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا درخواست مشاوره یا درخواست خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط خدمات مشاوره

 

  • خدمات ارایه شده در www.animoshaver.ir از سوی ارائه ‎دهندگان معتبر خدمات عرضه می‌شود. تخصص کارشناسان و مشاوران طرف همکاری با آنی مشاور با دریافت مدارک تحصیلی، سوابق کار، مدارک هویت، پروانه‎ ها یا مجوزها یا دوره‎ های مهارتی و آموزشی مرتبط با موضوع فعالیت آنان در آنی مشاور احراز گردیده است.
  • www.animoshaver.ir به منظور کنترل کیفیت و اطمینان از میزان توانایی و مهارت  مشاوران و کارشناسان برابر قواعد و ضوابط  آنی مشاور اقدام به نگهداری و کنترل سوابق مشاوره و نظرسنجی از مشتریان می‎ نماید.
  • مشاوران و کارشناسان www.animoshaver.ir در قبال مشاوره ‎های ارائه شده در حدود قوانین جمهوری اسلامی ایران مسئولیت خواهند داشت و www.animoshaver.ir در این‎باره مسئولیتی نخواهد داشت.
  •  فاکتور خدمات حقوقی ارائه شده از سوی کارشناسان و وکلای دادگستری فعال بر روی سامانه  www.animoshaver.ir در صورت درخواست خریدار ، توسط کارشناسان و وکلای دادگستری برای مشتری صادر می‌شود.
  • خریداران خدمات، حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
  •  به خدمات ارائه شده بوسیله مشاوران، تخفیف تعلق نمی‌گیرد.
  • از آنجا که قطع واسطه گری، ارتباط مستقیم بین مشتری و مشاور، شفافیت، سرعت، عدالت، تخصص، صداقت در ارائه خدمات به مشتریان از اصول بنیادین همکاری با “آنی مشاور” است مشتریان “آنی مشاور” نباید به اشخاص دیگر ارجاع داده شوند فلذا هیچ یک از مشاوران، به هیچ‎وجه حق معرفی وکیل یا افراد دیگری را به مشتریان و کاربران “آنی مشاور” ندارند.
  • مشاور (مشاورانی که دارای پروانه معتبر وکالت از کانون وکلا یا مرکز مشاوران قوه قضائیه هستند) به صورت قطعی و غیرقابل عدول تایید و قبول می‎نماید در صورت انعقاد قرارداد وکالت یا قبول وکالت از مشتریان و کاربران “آنی مشاور” اعم از آنکه آشنایی و ارتباط او با آنان ناشی از یا در ارتباط با “آنی مشاور” بوده باشد اولاً بلافاصله توافق فیمابین را در دبیرخانه “آنی مشاور” ثبت نماید (مشتریان “آنی مشاور” نیز باید توافق خود با مشاور برای وکالت در پرونده و...را در دبیرخانه “آنی مشاور” ثبت نمایند) و ثانیاً 10 درصد از هر مبلغی که در هر مرحله دریافت می‎کند را از طریق درگاه بانکی مقرر بر روی سامانه “آنی مشاور” به حساب موسسه بین‎المللی حقوقی و داوری برهان اول واریز نماید.
  • از حق المشاوره دریافتی بوسیله “آنی مشاور” برابر 30 درصد برای هزینه های مدیریت مشاوره، میزبانی، امور فناوری، ارتباطات و...از سوی “آنی مشاور” کسر و باقیمانده به نسبت 70 درصد به مشاور پرداخت خواهد گردید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات www.animoshaver.ir استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به www.animoshaver.ir ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که www.animoshaver.ir به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین نشانی  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در میزکار (پروفایل) خود ثبت می‌کند، تنها  نشانی ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و همه مکاتبات  و پاسخ‌های آنی مشاور  از طریق آنها صورت می‌گیرد.

برای آگاهی از رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد www.animoshaver.ir برای اعضای سامانه آنی‎ مشاور ، ایمیل یا پیامک بفرستد. اگر کاربران تمایل به دریافت این‎گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه www.animoshaver.ir را در میزکار (پروفایل) خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 09195663606 تنها شماره‌‎ای است که www.animoshaver.ir از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) می‎فرستد. همچنین این شماره‌‌ و سرشماره 02188321088 سامانه ارسال پیامک آنی‎ مشاور هستند که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه www.animoshaver.ir را به آگاهی کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است www.animoshaver.ir از طریق شماره 09195663606 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی بفرستد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان www.animoshaver.ir با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام www.animoshaver.ir  است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً برای پیگیری قانونی آن را به Info@animoshaver.com اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 www.animoshaver.ir به اطلاعات و داده‎ های خصوصی اشخاصى که از خدمات سامانه آنی‎ مشاور استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 www.animoshaver.ir متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سامانه آنی‎ مشاور را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت  www.animoshaver.ir شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات  www.animoshaver.ir مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و همه محتوای تولید شده توسط آنی مشاور جزئی از حقوق و اموال www.animoshaver.ir شناخته می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی نوشتارهای موجود و در دسترس در انحصار  www.animoshaver.ir است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای  www.animoshaver.ir محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط  www.animoshaver.ir و علائم تجاری ثبت‎ شده نیز در انحصار  www.animoshaver.ir است و هرگونه استفاده بدون اجازه کتبی آنی‎ مشاور پیگرد قانونی دارد.

کاربران به هیچ بهانه و دلیلی ، مجاز به تلاش یا همکاری یا طراحی برای آسیب وارد کردن یا از کار انداختن یا مختل کردن سامانه آنی مشاور نمی‎ باشند و مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات سامانه  www.animoshaver.ir و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده‎کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‎ آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و همه این حقوق به صراحت برای  www.animoshaver.ir محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات  www.animoshaver.ir کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 www.animoshaver.ir در قبال ورود محجورین و از جمله افراد زیر ۱۸ سال به سامانه و استفاده از خدمات مشاوران و تراکنش‎های مالی آنان فرض را بر آگاهی و اذن والدین یا قیم قانونی آنان دانسته و دسترسی افراد یادشده و سایر مشتریان به رمز و کارت بانکی‎ شان و هر گونه ابزار پرداخت وجه به صورت آنلاین را قرینه آگاهی و تجویز صاحب حساب بانکی قلمداد می‎ نماید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی ما یعنی  www.animoshaver.ir است.

ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف نشانی‏‌های رسمی و تایید شده در  آنی مشاور با شما تماس نمی‌‏گیریم.

سامانه و وب‎سایت " آنی مشاور " هیچ‎گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از  www.animoshaver.ir  و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‎گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد.

کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از نشانی ‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‎شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و همه سفارش‏‌های ثبت‎ شده در طول روزهای کاری و نخستین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.  www.animoshaver.ir به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری خدمات و مشاوره را می‌‏دهد.

– همه سفارش‌‏های ثبت شده در سامانه  www.animoshaver.ir بوسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش ‎فاکتور از طریق ایمیل یا درج در میزکار (پروفایل) کاربر بر روی سامانه آنی‎ مشاور در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق ملغی نمودن آن سفارش و یا بازگرداندن وجه سفارش تا یک ساعت پس از پرداخت وجه، برای مشتری محفوظ است.

–  www.animoshaver.ir مجاز است بدون آگاهی قبلی نسبت به توقف ارائه خدمات اقدام نماید.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات در سامانه  www.animoshaver.ir حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای  www.animoshaver.ir محفوظ است.  www.animoshaver.ir در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و برگشت می‌نماید و مشتری با ورود به سامانه  www.animoshaver.ir می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این‎باره ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل پر کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

بنابراین درج نشانی ، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، www.animoshaver.ir جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

– با توجه به ثبت سیستمی و سامانه ای سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد.

بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان مورد نظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین نشانی که خریدار به عنوان نشانی تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر نشانی درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

– لازم به ذکر است افزودن خدمات به سبد خرید به معنی رزرو خدمات نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.

 

نظرات کاربران

 

هدف از ایجاد بخش نظرات در www.animoshaver.ir  اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری خدماتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات  www.animoshaver.ir با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است.

در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند.

بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود،تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی‌آیند.

 www.animoshaver.ir در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی www.animoshaver.ir درباره‌ محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران گرانقدر درخواست می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

 

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

1- فارسی بنویسید و از صفحه‎ کلید فارسی بهره بگیرید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

2-  برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.

3- نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های خدمات در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود.

4- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر خدمات را در کنار هم بررسی کند.

5- با توجه به تفاوت در سطح خدمات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر خدمات با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق و انتزاعی.

6- برای احترام‌گذاشتن به وقت کاربران سامانه، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

7- با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

8- کاربران ارسال‌کننده‌ نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

9- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.

10- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

11- از طریق اطلاع رسانی درباره تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ آن سؤال نکنید و نظری ندهید.

12- در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های خدمات خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

13- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) به دیگر کاربران از سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

14- تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمات موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با خدمات را مطرح نکنید.

15- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از  www.animoshaver.ir را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ سامانه یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

16- توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی خدمات جدا خودداری کنید.

17- بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

18- لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

 

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ

– بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.

– برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌ هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.

– از پرسش و پاسخ درباره نشانی سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.

– پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر خدمات مورد نظرتان بنویسید.

– از ثبت اطلاعات شخصی همانند ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با خدمات و کالای عرضه شده در سامانه آنی‎ مشاور باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان www.animoshaver.ir (شماره تلفن‌های 02188323279 یا 02188321088) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، پرسش یا درخواست خود را مطرح فرمایید.

برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از کاربرگ (فرم) صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا درخواست و پیشنهاد خود را به info@animoshaver.com بفرستید.

همچنین انتقاد یا شکایت خود را به ایمیل  info@animoshaver.com بفرستید.

 

 محتوا

سامانه حقوی آنی مشاور هیچ‎گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت و سامانه آنی‎ مشاور آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سامانه  www.animoshaver.ir تحت هیچ شرایطی، مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سامانه را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی سرورها و خطوط مبادله داده و تجهیزات رایانه‎ اى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

© کلیه محتوای سایت  www.animoshaver.ir شامل قانون حق تکثیر شده و به سامانه آنی مشاور و نویسندگان و منابع اعلامی تعلق دارد.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در  www.animoshaver.ir برپایه اصول مشتری‎ مداری و احترام به حقوق مصرف‎ کننده است.

نرخ کلیه خدمات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.

 

قوه قهریه

همه شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه موارد قوه قهریه، آنی مشاور هیچ‎گونه مسئولیتی ندارد.

  آنی مشاور خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

سایر شرایط

 www.animoshaver.ir هیچ گونه نمایندگی یا کارگزاری یا وکالت و اختیاری به اشخاص حقیقی و حقوقی برای ارائه خدمات و دایر نمودن شعبه و...نداده است.

طراحی و توسعه : ره وب