× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

از یک مشاوره مالیاتی چه بخواهیم

مالیات به عنوان یک مبلغی شناخته می‌شود که دولت از افراد حقیقی و حقوقی دریافت می‌کند تا بتواند خدمات بیشتری را به مردم ارائه دهد. بیشتر مردم نسبت به پرداخت مالیات حس خوبی نداشته و سعی می‌کنند از پرداخت آن خودداری کنند. مشاوره در هر امری کار ساز است چرا که با بیان جوانب مختلف موضوع، مردم را از وضعیت کار آگاه می‌کند. مشاوره مالیاتی در این زمینه می‌تواند بسیار مؤثر باشد. ما در این نوشته قصد داریم تا در مورد مشاوره مالیاتی مطالب مهمی را قرار دهیم.

اگر شما به عنوان یک کارفرما کار می‌کنید و باید مالیات بر حقوق کارکنان خود را در موعد مقرر پرداخت کنید. کمک گرفتن از مشاوران مالیاتی به شما این امتیاز را می‌دهد که بتوانید کار را به شکل اصولی به سرانجام برسانید.

 مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی چیست؟ سؤالی است که در ذهن خیلی از افراد وجود دارد. مشاور مالیاتی به عنوان یک شغل مشاوره شناخته شده که می‌تواند اطلاعات مالی مختلفی را در زمینه مالیات برای شما تشریح کند. مشاوران مالیاتی به مودیان کمک می‌کنند تا بتوانند با چندین مورد از قوانین مالیاتی آشنا شده و درک بهتری از آن داشته باشند. برخی از افراد تصور می‌کنند که مالیات محاسبه شده برای آن‌ها بیش از حد قانونی است که در این صورت مراجعه کردن به مشاوره مالیاتی پیشنهاد می‌شود.

اگر نمی‌دانید چگونه از حق و حقوق خود در زمینه مالیات دفاع کنید بهتر است به مشاوران مالیاتی مراجعه کنید. تنظیم اظهارنامه به شکل صحیح و راهنمایی لازم توسط مشاوران مالیاتی انجام می‌شود. مشاوره مالیاتی رایگان در برخی موارد برای جذب مشتریان قابل انجام است. اگر در تهران هستید مشاوره مالیاتی شرق تهران و مشاوره مالیاتی رایگان تهران می‌تواند به شما کمک کند.

ویژگی های مشاور مالیاتی

مالیات بر قرارداد مشاوره

مشاوره‌های انجام شده به خودی خود مشمول مالیات است، مشاوره مالیات طبق قانون ماده 86 اداره دارایی، تعیین شده و به صورت مثال از پایه 10 درصد شروع می‌شود. مشاوره مالیاتی مشهد و مشاوره مالیاتی اصفهان نیز به مانند موارد بالا در چارچوب قانون تعیین شده و میزان درصد آن از پایه 10 درصد شروع می‌شود. در برخی موارد دیده شده است که مشاوره مالیاتی آنلاین انجام می‌شود تا افراد بدون مراجعه حضوری بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

مالیات مشاوره

مشاوره مالی و مالیاتی

باید بیان کرد درآمدی که از راه مشاوره به دست می‌آید نیز طبق قانون مشمول پرداخت مالیات می‌شود. مالیات مشاوره طبق قانون ماده 86 اداره دارایی تعیین شده و یک پایه مشخص دارد. اگر درآمد از پایه مشخص شده افزایش پیدا کند مالیات دریافتی نیز بیشتر می‌شود. برخی از از مشاوران مالیاتی می‌توانند در زمینه مشاوره حقوقی مالیات و مشاوره حقوقی و مالیاتی کمک بسزایی داشته باشند.

مشاوره مالیات بر ارزش افزوده

اظهارنامه مالیاتی به عنوان یک فرم مهم در اداره مالیات تلقی می‌شود که شامل انواع درآمد، هزینه، دارایی، بدهی، سرمایه و معافیت‌ها است. در این بین مالیات بر ارزش افزوده وجود داشته که سؤالات زیادی درباره ماهیت آن وجود دارد. مودیان می‌توانند با مشاوره مالیات بر ارزش افزوده، به سهولت در مورد این نوع مالیات آگاهی‌های لازم را کسب کنند. در واقع طبق قانون مالیات‌های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده مالیات بر ارزش افزوده دریافت می‌شود.

مشاوره اظهارنامه مالیاتی به افراد کمک می‌کند تا ابهامات ذهنی خود را رفع کنند. مودیان اگر به صورت حضوری نمی‌توانند به مشاور مراجعه کنند بهتر است مشاوره مالیاتی تلفنی را انتخاب کنند.

مشاوره حقوقی مالیات بر ارث

زمانی فوت یک شخص، اموال وی به وراث می‌رسد که ورثه موظف هستند ظرف مدت شش ماه از تاریخ فوت متوفی، با مراجعه به سازمان اداره امور مالیاتی محل سکونت متوفی، صورت اموال و بدهی‌های وی را تقدیم اداره مالیات کند. در این بین به دلیل عدم آگاهی‌های کافی بهتر است مشاوره مالیات بر ارث گرفته شود که باعث می‌شود تا کار در چارچوب مشخص شده انجام شود. مشاوران مالیاتی به دلیل داشتن تخصص کافی در این زمینه می‌توانند مسیر پیش رو را هموار کنند.

 

مشاوره مالیاتی به عنوان یک شغل مناسب برای تشریح مالیات دریافت شده از افراد است که می‌تواند باعث آگاهی بیشتر افرادِ جامعه شود. در واقع مشاوران مالیاتی با تکمیل اظهارنامه مالیاتی افراد می‌توانند نحوه پراخت مالیات را تسهیل کنند. در این بین برخی از درآمدهای کسب شده توسط مشاوران، مشمول مالیات شده که در بالا به آن اشاره داشته‌ایم. مودیان می‌توانند برای تکمیل کردن اظهارنامه مالیاتی خود در اسرع وقت به مشاوران مالیاتی مراجعه کنند.

آنی مشاور، مشاوران خبره و حرفه ای در زمینه مالیات دارد که می توانند با راه کار های مناسب باعث حفظ حقوق مالیاتی شما و جلوگیری از اشتباهات و تشخیص های مالیاتی نادرست در مورد شما شوند.

با نصب اپلیکیشن آنی مشاور از مشاوران مالیاتی، مشاوره دریافت کنید.

 

جهت برقراری ارتباط با مشاوران ،کارشناسان و وکلای متخصص «آنی مشاور» و یا در صورت نیاز به برگزاری کارگاه و دوره‌های آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به این موضوع می توانید درخواست خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی را از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن آنی مشاور یا تماس با شماره های :

 ۰۲۱۸۸۳۲۱۰۸۸ و ۰۲۱۸۸۳۲۳۲۷۹ و ۰۹۱۲۳۸۳۶۶۲۱ مطرح فرمایید.

مقالات مرتبط

فاکتور و شماره اقتصادی
خدمات جدید سامانه الکترونیک مالیاتی کشور
پنج نکته مهم درباره مالیات سکه
مالیات بر واحد‌های مسکونی و خانه های خالی
مالیات ارث بر املاک مسکونی
مالیات بر خرید و فروش سکه طلا
مالیات واردات و صادرات
از یک مشاوره مالیاتی چه بخواهیم
مالیات ارزش افزوده
سامانه های مالیاتی و کارکردهای آنان
اعتراض به اوراق مالیاتی
مالیات فصلی
مشوق های مالیاتی
سامانه های مالیاتی
معافیت مالیاتی
مالیات بر حقوق کامندان
مالیات بر درآمد
مالیات بر ارث
انواع اظهارنامه های مالیاتی
قوانین مالیاتی ایران
مالیات خرید و فروش
فرار مالیاتی
مالیات حقوق کارکنان
معافیت های مالیاتی شرکت ها
رد دفاتر قانونی بوسیله سازمان امور مالیاتی
اموال خارج از شمول مالیات بر ارث
چگونگی تشکیل جلسه هیات حل اختلاف مالیات
رسیدگی به اختلافات مالیاتی در ایران
ممنوعیت ثبت شرکت بدلیل بدهی مالیاتی
هزینه های قابل قبول مالیاتی
بررسی رابطه مدیریت سود واقعی با چرخه عمر شرکتها
مشاوره مالیات بر ارث
مشاوره مالیاتی آنلاین
مشاوره مالیات شرکتها
مشاور مالیاتی تهران
مشاوره مالیاتی

ارتباط با وکیل متخصص در حوزه مشاوره مالیاتی