× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

تقاضای وکالت از آنی مشاور

تعارض منافع ، منشاء بروز اختلاف بین اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد به نحوی که هر یک از طرفین در اختلاف به وجود آمده خود را ذیحق دانسته و بر حفظ حقوق خود پافشاری می کند .

حل اختلاف در مواردی که از طریق مذاکره دوستانه و یا مصالحه امکان پذیر نمی گردد عموماً به داوری یا مرجع قضایی ختم می شود و از آنجا که حل اختلاف از طریق داوری و خصوصاً مراجع قضایی به صورت تخصصی بوده و موفقیت در مراجع مذکور مستلزم داشتن اطلاعات حقوقی و تخصصی می باشد از اینرو، اشخاص حقیقی یا حقوقی برای موفقیت در حل اختلافات خود به وکلاء دادگستری مراجعه می نمایند.

روشن است که هر اندازه که وکیل نسبت به موضوع اختلاف اطلاعات عمیق و تخصصی داشته باشد احتمال موفقیت او در دعوای مطرح شده افزایش خواهد داشت. ولی سؤال این است که آیا وکلاء می توانند در همه موضوعات تخصص و تجربه کافی برای موفقیت داشته باشند؟

با توجه به گستردگی فعالیت های تجاری و اجتماعی و همچنین پیچیدگی امور و لزوم تخصص در هر حوزه کاری، پاسخ به این سؤال منفی خواهد بود .

امروزه وکلاء با درک صحیح از لزوم تخصص در حوزه های مختلف، به سمت تخصص گرایی تمایل پیدا کرده و تلاش می کنند که برای حفظ نام و جایگاه اجتماعی خود، از وکالت در اموری که در تخصص آنها نیست پرهیز نمایند. 

متأسفانه به دلیل اینکه هنوز تخصص گرایی بین وکلاء عمومیّت پیدا نکرده و هنوز وکلاء به صورت سنتی در هر دعوایی وارد شده و قبول وکالت می نمایند از اینرو دست یابی اشخاص به وکلاء متخصص، امری دشوار بوده و برای همه اشخاص امکانپذیر نمی باشد.

" آنی مشاور" با درک این دشواری تلاش کرده است با امکانی که از طریق سامانه خود برای دسترسی به وکلاء و مشاورین متخصص در اختیار دارد تجربه وکلاء را با تخصص مشاورین تلفیق نموده و سامانه وکالت تخصصی را راه اندازی نماید.

کاربران " آنی مشاور " می توانند با استفاده از خدمات این سامانه اطمینان خاطر کسب کنند که دعاوی و اختلافات آنها از طریق وکلاء متخصص حوزه اختلاف آنها پیگیری خواهد شد چرا که در " سامانه وکالت آنی مشاور" در کنار هر وکیل یک مشاور متخصص حضور دارد و وکیل دعاوی با مشورت تخصصی مشاور اقدام به طرح یا دفاع از دعوی یا تنظیم لوایح خواهد نمود.

از جمله مهمترین محاسن " سامانه وکالت آنی مشاور " تضمین کیفیت وکالت و پاسخگویی وکیل به موکل و نیز دسترسی سریع به وکیل می باشد.

این ویژگی ها باعث شده است که کاربران محترم دراعطای وکالت به وکلای " آنی مشاور" تردید نکرده و وکلاء نیز با موفقیت در پرونده های موکلین اعتماد آنها را به خوبی پاسخ داده اند.

امروز " آنی مشاور " به موفقیت در صدها پرونده موکلین خود افتخار می کند. شما نیز می توانید موفقیت در پرونده های خود را با وکلاء و مشاورین " آنی مشاور" تجربه کنید.