× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

تنظیم اظهارنامه رسمی

اظهارنامه  وسیله ای بسیار مطمئن و رسمی برای مطالبه خواسته خود از طرف مقابلتان می باشد در بسیار از موارد تنظیم و ارسال اظهارنامه رسمی باعث حل و فصل مشکلات شده و راه حل معقول و پسندیده ای است تا از طریق تنظیم و ارسال اظهارنامه رسمی خواسته خود را از افراد با شئوون مختلف اجتماعی به صورت محترمانه مطالبه نمایید این عمل باعث کم شدن کثرت پرونده ها در مراجع قضایی و طولانی شدن فرایند رسیدگی به پرونده می شود.

اظهارنامه یک اعلامیه یا نامه هشدار آمیز رسمی است که در موارد خاصی ابلاغ آن به طرف مقابل می تواند راهگشا باشد. تنظیم و ابلاغ اظهارنامه از این جهت که ممکن است علیه خود ارسال کننده مورد استناد قرار بگیرد دارای اهمیت می باشد. 

برای تنظیم اظهارنامه رسمی باید شرایطی را که قانونگذار نام برده است و برای تنظیم اظهارنامه رسمی لازم است را مورد توجه قراردهید. بهترین راهکار برای جلوگیری از اتلاف زمان و بروزضرر های احتمالی این است که تنظیم اظهارنامه رسمی خود را به افراد متخصص در این زمینه واگذار نمایید زیرا که اگر اظهارنامه به صورت دقیق تنظیم نشود بعد ها قابل اثبات نخواهد بود.

پس با در نظرگرفتن این نکته برای تنظیم اظهارنامه رسمی باید از افراد متخصص مانند مشاوران و وکلا مشورت و کمک دریافت نمایید. آنی مشاور هم در سایت و هم در اپلیکیشن خود این امکان را در بخش خدمات فراهم نموده است که در کوتاه ترین زمان با بهره مندی از تجربه و دانش کارشناسان و وکلای مجرب، تنظیم اظهارنامه رسمی شما کاربران محترم را به منظور جلوگیری از ضرر های احتمالی آینده  عهده دار شود. 

درخواست تنظیم اظهارنامه رسمی