× خانه وبلاگ پرسش و پاسخ ثبت نام ورود خروج از حساب

تنظیم لایحه

اشخاصی که برای احقاق حق خود به مراجع قضایی مراجعه می نمایند به خوبی این نکته را درمیابند که برای پیگیری کارهای خود نیاز به دانش و مهارت در زمینه های حقوقی، لازم و ضروری می باشد. تنظیم دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و مخصوصا لایحه دفاعیه و ... از جمله متون حقوقی پرکاربرد و مهم برای مراجع قضایی می باشد.

لایحه از ارزش و اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که برخی از لوایح که نزد قاضی دادگاه ارائه می شود از اظهارات و صحبت های وکیل نیز اثر گذار تر است. زیرا که دارای انسجام و همبستگی بالایی می باشد.  

لایحه و تنظیم لایحه در قانون از جایگاه بالایی برخوردار می باشد با این حال ممکن است برای افرادی ناشناس باشد و مطلبی در این خصوص ندانند. البته افرادی نیز وجود دارند که فقط اسم لایحه را شنیده اند و از چگونگی تنظیم و نگارش آن اطلاعی ندارند. اما افرادی که حتی اطلاعاتی در خصوص لایحه و تنظیم لایحه دارند نیز باید این نکته را در خاطر داشته باشند که تنظیم و نگارش یک لایحه دفاعیه که توسط افراد متخصص و مجرب نوشته شده است می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی پرونده ها بگذارد و حتی ممکن است رای دادگاه را به سود شما عوض نماید.

همانقدر که تنظیم یک لایحه می تواند در روند یک پرونده تاثیرگذارباشد و اثر مثبتی از خود به جای بگذارد اگر توسط افرادی که تخصص در این مورد ندارند تنظیم شود، می تواند به شکست شما در پرونده منتهی شود. پس با در نظر گرفتن نکاتی که بیان شد اگر لایحه را برای ارائه به مراجع قضایی می خواهید بهترین راه حل این است که تنظیم لایحه دفاعیه خود را به وکلا و مشاورین مجرب بسپارید تا با بررسی پرونده شما بهترین و مناسب ترین لایحه دفاعیه را، به منظور ارائه به دادگاه برای شما تنظیم نماید.

پیگیری دعوا یا پاسخگویی به دعوا و ادعایی که دیگران مطرح نموده اند نیازمند تنظیم لایحه دفاعیه می باشد. ممکن است مایل به استفاده از وکیل برای حضور در جلسه رسیدگی جهت پیگیری دعوا یا دفاع از دعوا نباشید. اما بخواهید که لایحه دفاعیه شما برابر استانداردهای حقوقی و قانونی تنظیم شود. در این صورت "آنی مشاور" آماده تنظیم لوایح دفاعیه مورد نیاز شما می باشد.زیرا که تنظیم لایحه دفاعیه نیازمند رعایت اصول و قواعد و مقرراتی است که تنها افرادی که تخصص در این زمینه دارند و تجربه تنظیم لایحه دفاعیه را دارند میتوانند بهترین لایحه را که مربوط به پرونده شما است تنظیم نمایند.

با کلیک بر روی "درخواست تنظیم لایحه" میتوانید تنظیم لایحه دفاعیه خود را از وکلا و مشاورین مجرب آنی مشاور درخواست نمایید.

درخواست تنظیم لایحه